• Przełom dwóch wysp – okolice Reczpola

Sprzęt - kajaki - canu - wiosła - kamizelki asekuracyjne

Drukuj

pro tour 470 kajak San Sanok  skansen dolina sanu spływy kajakowe rzeka dynów Podkarpacie Bieszczady

 

PRO TOUR 470
Producent długość (m) szerokość (m) waga (kg)
AQUARIUS 4,70 0,78 38
Opis Turystyczny kajak dwuosobowy z miejscem dla dziecka. mocna
i niezatapialna konstrukcja doskonała na trudne rzeki, bardzo dobrze spisuje się również na jeziorze Bardzo wygodne profilowane fotele ze składanym oparciem pełniące również rolę wypornościową, są olbrzymią zaletą Pro Toura. 90 litrowa wodoszczelna komora bagażowa oddzielona jest od kokpitu grodzią - jest już obecna w wyposażeniu standardowym.
Cena /1dzień  70 zł

 


 

 

SPRINTER DUO
Producent długość (m) szerokość (m) waga (kg)
  4.15 0,80 29
Opis Dwuosobowy kajak świetnie sprawdzający się na spływach rekreacyjnych. Wytrzymały bezpieczny, stabilny ( szerokie płaskie dno, wypukły kil poprowadzony przez całą długość kajaka, dwa wypukłe stateczniki po bokach ). Wyposażony jest w dwa wygodne, składane siedziska. Wygodne rączki zapewniają łatwe przenoszenie na dziobie zamocowany jest mapnik.
Cena /1dzień  70 zł

 

 


  

TRAPER
Producent długość (m) szerokość (m) waga (kg)
AQUARIUS 3,85 0,68 25
Opis Kajak jednoosobowy  turystyczny dobry na dłuższe spływy.  Stabilna, bezpieczna jednostka. Duży kokpit i wygodne profilowane siedzenie: bezpieczeństwo i łatwość w przypadku gdy musimy ewakuować się z kajaka na przeszkodzie. Polecamy.
Pojemność bagażowa zamknięta - L -80 
MAX WAGA KAJAKARZA -120 kg
Cena /1dzień   60 zł

 


 

finder2

 

FINDER ACTIVE
Producent długość (m) szerokość (m) waga (kg)
4,19 0,82 37
Opis Kajak dwuosobowy idealny na spływy rodzinne.
Możliwość dołożenia fotelika i oparcia dla małego dziecka.  Niezwykle stabilny i zwrotny. Szerokie i wygodne siedziska. Łatwo przechodzi  przez małe przeszkody. 
Cena /1dzień  70 zł

 

 


 

pro tour 470 kajak San Sanok  skansen dolina sanu spływy kajakowe rzeka dynów Podkarpacie Bieszczady

KANADYJKA
Producent długość (m) szerokość (m) waga (kg)
  4,80 0,95 35
Opis Kanoe jest bardzo   wygodne, a pływanie nimi jest równie łatwe jak kajakiem. Wykonane jest   polietylenu, posiada kil co ułatwia ich prowadzenie nawet początkującym. Duża   szerokość zapewnia stabilne zachowanie na wodzie. Polecamy je szczególnie   tym, którzy chcą zabrać na spływ dużą ilość bagaży.
Cena /1dzień  80 zł

 


 

wioso

Wiosło TWIN Egalis - Proste
Producent długość (cm) Średnica drążka (cm) Szerokość
i długość pióra (cm)
Egalis/Boreal 225 3 19 / 46
Opis Uniwersalne wiosło kajakowe. Aluminiowy drążek, pióro wykonane z mocnego i wytrzymałego fibrylonu. Miejsca uchwytu powlekane antypoślizgową folią. Wiosła posiadają okapniku z obydwu stron. Wiosło przeznaczone do użytku na jeziorach i rzekach. Pióra ustawione sobą wobec siebie symetrycznie (proste).
Cena /1dzień  15 zł

 


Wiosło Dr KAJAK Asymmetric
Producent długość (cm) Średnica drążka (cm) kąt skrętu piór:
  220 3 60º
Opis Uniwersalne wiosło na kajak przydatne do turystyki górskiej, nizinnej i morskiej; klasyczne pióra o powierzchni 70,9 cm2 wykonane z bardzo sprężystego polietylenu; wytrzymałość cieplna od -50 do +70º C; zerowe wilgotnienie; odporne na działanie roztworów soli; nieszkodliwe dla zdrowia; podlegają całkowitemu recyklingowi; stabilizacja na działanie promieni UV min 5 lat; drążek: duraluminium, z owalną nakładką i pierścieniami; standardowy
Cena /1dzień  15 zł 

 

Pagaj Dr KAJAK Allround
Producent długość (cm) Średnica drążka (cm)
  155 3
Opis

Duże pióro o powierzchni 802 cm2 wykonane jest z bardzo sprężystego polietylenu; wytrzymałość cieplna od -50 do +70 º C; zerowe wilgotnienie; odporne na działanie roztworów soli; nieszkodliwe dla zdrowia; podlega całkowitemu recyklingowi; stabilizacja na działanie promieni UV min 5 lat;drążek: duraluminium, rękojeść bardzo wygodna i dobrze dopasowująca się do dłoni.

Cena /1dzień  15 zł

 

Kamizelki Asekuracyjne
  Rozmiary dziecięce, oraz S, M, L, XL
Opis Klasyczna kamizelka kajakowa, nakładana przez głowę lub wsuwana bokiem po rozpięciu klamer z prawej strony. Dzięki odpowiedniemu wycięciu pod pachami kamizelka nie krępuje ruchów podczas wiosłowania. Pas krokowy zapobiegnie wyśliźnięciu się z kamizelki. Odpowiedni materiał nie powoduje dyskomfortu w kontakcie ze skórą. Z przodu znajduje się mała poręczna kieszonka. sekuracyjny zgodny z normą PN-EN ISO 12402-5:2007..
Cena /1dzień

 12 zł

 


Kajak dwuosobowy idealny na spływy rodzinne. Możliwość dołożenia fotelika i oparcia dla małego dziecka.  Niezwykle stabilny i zwrotny. Szerokie i wygodne siedziska. Łatwo przechodzi  przez małe przeszkody.